MATO-DUO s.r.o.

Nábytek a sedací soupravy

Při zařizování nového interiéru, nebo rekonstrukci starého bytu lze udělat mnoho chyb, jejichž napravování vás pak bude stát zbytečné peníze, čas i nervy. Proto je vždy dobré si vše pečlivě uvážit nejlépe s pomocí odborníků.

Jedinečnou službu nabízí Nábytek Zlín, který disponuje odborným interiérovým studiem, kde vám zkušení odborníci poradí ve všech otázkách spojených se zařizováním interiéru. Konzultace je možné absolvovat zcela zdarma a poradci vám zodpoví všechny dotazy a poradí nejvhodnější řešení, neboť sledují nejmodernější trendy bydlení a zdravého spaní, stejně tak vývoje výroby materiálů, aby vám mohli doporučit to nejlepší, co je na trhu k dispozici.

 

Jedinečnou výhodou je vizualizace interiéru, jejíž pomocí si spolu s poradcem můžete vytvořit ideální prostor, který vám bude vyhovovat, a do kterého si v nábytku Zlín můžete pořídit jak nábytek, tak i další bytové doplňky. Stejné služby poskytuje i Nábytek Olomouc. Obě bytová studia dovážejí nábytek přímo od výrobců jak domácích, tak i zahraničních. Nábytek, ale i sedací soupravy, postele a různé bytové doplňky jsou k vidění ve studiích ve Zlíně a Olomouci, ale poradce můžete navštívit i v dalších městech v republice. S jejich pomocí si při konzultaci můžete vytvořit konkrétní představu a zrealizovat si svůj interiér od počátečního návrhu až po konečnou realizaci.

Sortiment moderního nábytku z masívu, lamina, dýhovaného nábytku i atypických rozměrů je široký. Vybírat můžete i z různých povrchových úprav a typů nábytku vhodného jak pro moderní, tak i pro tradiční interiér. Vedle kvalitního nábytku nejznámějších světových značek, jsou v nabídce Nábytku ve Zlíně a Olomouci také stoly, židle, sedací soupravy a dokonce si můžete nechat vyrobit sedací soupravu na míru, nebo si pořídit atypické rozměry. V nabídce jsou kromě běžných materiálů i luxusní kožené sedací soupravy za přijatelné ceny. Koženou sedačku pořídíte již od 10 tisíc Kč.

Dalším sortimentem jsou postele z masivu i čalouněné, zdraví prospěšné matrace a lamelové rošty, dětský nábytek, ale i vybavení kanceláří a v neposlední řadě i kvalitní zahradní nábytek. Samozřejmou službou je dovezení zakoupeného nábytku do místa vašeho bydliště, jeho montáž a záruční i pozáruční servis.