MATO-DUO s.r.o.

Průmyslové vytápění od Remko

Průmyslové vytápění od firmy Remko.cz to jsou především přístroje jako odvlhčovače vzduchu, zvlhčovače vzduchu, nejrůznější topidla, přímotopy a tepelná čerpadla. Odvlhčovače vzduchu patří také mezi produkty, po kterých je tradičně větší poptávka. Základním principem těchto přístrojů je kondenzace vodních par z ovzduší. Pokud hledáte vhodné odvlhčovače pro domácí použití, tak by to měli být ty, které vysuší místnost do 50m2. Poté se pak jedná už to profesionální, průmyslové, jelikož ty jsou vhodné pro náročné podmínky, jako sklady, sklepy nebo stavby. Jsou vybaveny vysokým výkonem a zároveň nízkou spotřebou.

Tepelná čerpadla Remko jsou díky německé technologii více úsporná, a to především díky řídící jednotce Smart Control. Ve spojení s podlahovým vytápěním dosahuje čerpadlo své nejvyšší účinnosti.  Tato čerpadla jsou přednostně provozována napájením z vlastního fotovoltaického zdroje. Při velkých mrazech lze také čerpadla kombinovat s dalšími zdroji tepla ve formě plynového kotle, elektrického přídavného topení apod. V zimě se tedy tepelné čerpadlo nabízí jako energeticky účinné topení a naopak v létě jako komfortní klimatizace. Dnešní doba umožňuje naplno využívat i moderní IT technologie a tak lze čerpadla obsluhovat přes rozhraní internetového prohlížeče. Jedná se o další výhodu v podobě jednoduchého ovládání.

Firma pro ty, kteří nevyužívají tyto přístroje často, nabízí půjčovnu. Nemusíte tak žádný z přístrojů, který nabízí (odvlhčovače vzduchu, mobilní topidla, zvlhčovače vzduchu, tepelná čerpadla nebo meteostanice), kupovat. Zkrátka si je půjčíte na určitou dobu a poté zase vrátíte firmě zpět. Samozřejmě firma nabízí přednákupní a ponákupní služby v podobě odborného poradenství a také servis přístrojů.