MATO-DUO s.r.o.

Automatická vrata jsou dobrý pomocník

Vystoupit z auta – otevřít bránu – nastoupit do auta – vystoupit z auta – zavřít bránu. Kolik z nás tuto precuru věrně zná a kolik z nás ji denně absolvuje nejméně dvakrát? Určitě je nás celá řada. Ve chvíli, kdy začne bát tato činnot otravná je nejvyšší čas se poohlídnout po nějakém elegantním řešením této každodenní rutiny.

Ideálním řešením je intalace autoatických garážových vrat na dálkové ovládání. Tyto vrata nejenže zkrášlí vaši garáž nebo stání v domě, ale také zvýší bezpečnost a tepepelný konfort v garáži atˇuž v domě nabo v samostatně stojící garáži.

Jak probíhá instalace nových garážových vrat

Systém graážových vrat, který je v současné době na trhu umožňuje přizpůsobit velikost nových garážových vrat přesně vašim potřebám, respektive možnostem vašeho prostoru. Je to dáno lamelovou konstrukcí garážových vrat – viz. články v této rubrice: http://bydlenicz.cz/category/okna-dvere-vrata/ Zde najdete detailní popisy jednotlivých systémů garážových vrat, úskalí při jejich realizaci a vhodné tipy pro vaše nové garážové vrata.

Při samotné výrobě garážových vrat si nejprve pracovníci firmy zaměří váš prostor. Po odsouhalšené kalkulaci dojde k samotné výrobě garážových vrtat a následné instalaci přímo na míru. Samotné ladění otvírání a zavírání garážových vrat už není složitý proces, vše se dolaďuje drobnými úpravami jednotlivých komponentů.

Ovládání garážových vrat

Na ýběr máte dva druhy ovládání. Jedním ze spůsobu je originální ovladač, katerým můžete ovládat jak bránu do zahrady a také samotné garážové vrata. Má to výhodu, že v jednom ovladači máte obě funkce, nak každou jedno tlačítko. Pokud potřebujete jen jeden ovládací prvek, je nejelegantnějším způsobem ovládání garážových vrat GSM modul – viz. také články zde: http://www.bydlenicz.cz/.