MATO-DUO s.r.o.

Horizontální žaluzie

ISSO řetízek

Moderní a nejprodávanější typy žaluzií v současnosti, splňují ty nejnáročnější požadavky zákazníka v oblasti stínicí techniky. Svojí estetickou úpravou a jednoduchou ovladatelností jsou oblíbeným doplňkem kanceláří, škol, nemocnic, bytů a rodinných domů.

Jednoduché ovládání kuličkovým řetízkem zabezpečuje vytahování, stahování, a naklápění lamel žaluzií.Montují se jak na plastové okna, tak i na novější dřevěné okna i euro okna.

A když k tomu přidáme širokou paletu barevných odstínů nosných rámů (barevné i dřevo imitační), 25mm lamel (49 barev a 15 dřevo imitací), nebo 16mm lamel (7 barev), tak je zaručené, že u nás najdete přesně to, co pro své okna hledáte a potřebujete.

ISSO brzda

Je funkčně podobný typ žaluzií jako interiérové žaluzie. Taktéž jsou jejími ovládacími prvky šňůrka a šestihranný interiérový ovladač.

Byly upravené tak, aby se daly jednoduše namontovat na zasklívací část plastových oken a euro oken. Horní profil má stejný tvar jako řetízkové žaluzie, aby se přizpůsobil novým trendům v okenářském průmyslu.

Interiérové žaluzie

Interiérové žaluzie se montují hlavně na staré kastlíkové okna. S meziskelními jsou si konstrukčně podobné, ale tyto se montují už do interiéru.

Ovládacími prvky jsou zde šňůrka, s kterou se upravuje vytažení nebo stažení lamel, a dále šestihranný interiérový ovladač, kterým se lamely naklápí.

Nedoporučujeme montovat tento typ žaluzií na plastové okna a euro okna.

Meziskelní žaluzie

Meziskelní žaluzie se montují mezi skla starších dřevených, nebo kastlíkových typů oken. Svého času byly velmi oblíbeným doplňkem bytů , kanceláří, či škol.

S příchodem nových typů oken (plastové okna, euro okna) byly postupně vytlačené do pozadí, ale i v současné době jsou součástí našeho výrobního procesu.

Atypické žaluzie

Atypické žaluzie jsou moderním doplňkem interiéru, a jak už název naznačuje, montují se na okna v atypickém provedení. Pro tento typ oken existují určitá omezení, protože nelze vyrobit všechny typy žaluzií v atypickém provedení

Na je výběr je ISSO brzda a interiérová brzda. Jsou si funkčně podobné a tedy realizované v atypickém provedení. Z důvodů funkčnosti je možné umístit ovladač pouze v dolní části konstrukce rámu.