MATO-DUO s.r.o.

Okenní fólie Ostrava

Nevíte, které fólie budou pro Vás nejvhodnější?

Jsme tu pro Vás na telefonním čísle 777 147 777, kde Vám poradíme okamžitě.
Samozřejmě můžete využít i poptávkový formulář.

Bezpečnostní okenní fólie

Je nejvhodnějším způsobem zabezpečení skleněných ploch. Její instalací zabráníte jak prohození předmětů, tak i znesnadníte vniknutí případných pachatelů do objektu.

Nespornou výhodou bezpečnostní fólie je její nenápadnost, takže nepřitahuje nežádoucí pozornost. Bezpečnostní fólie Vás a Vaše blízké rovněž uchrání před pořezáním o skleněné střepy v případě rozbití okna.

Fólie zadrží 98% škodlivého UV záření, čímž zabraňuje stárnutí interiéru a má velmi kvalitní povrch odolný proti poškrábání. Používá se na všechny typy budov od bytů, rodinných domů, kanceláří, obchodů, bank až po mateřské školky, školy, nemocnice.

Protisluneční okenní fólie

Hlavním úkolem protislunečních fólií je zabránit přehřívání interiérů budov. Zvýšená teplota interiéru způsobuje přehřívání organismu a s ním spojené snížení výkonnosti a riziko vzniku zdravotních problémů.

Zásadní význam mají protisluneční fólie v objektech vybavených klimatizací, neboť přinášejí značné energetické úspory a umožňují instalovat levnější klimatizační jednotky s nižším potřebným výkonem.

Protisluneční fólie jsou vybaveny metalizovanými vrstvami, které zaručují jejich maximální výkon. Jsou vybaveny UV filtry, které zadrží 98% škodlivého UV záření, čímž zabraňuje stárnutí interiéru a má velmi kvalitní povrch odolný proti poškrábání.

Díky svým vlastnostem chrání i Vaše soukromí. V neposlední řadě dodají objektům atraktivní vzhled. Jsou dodávány v mnoho barevných variantách s různým stupněm propustnosti světla. Jsou určeny na všechny objekty, které jsou vystaveny přímému slunečnímu záření jako jsou byty, rodinné domy, kanceláře, obchody.

Privátní a dekorativní fólie

Privátní fólie, jak již z názvu vyplývá, jsou určeny především na skla, kde je požadavek na zamezení průhledu a zajištění soukromí. I přesto, že jsou tyto fólie neprůhledné, zachovávají velký prostup světla a nesnižují světlost místností.

Dekorativní fólie jsou určeny na skleněné i jiné plochy v interiéru a exteriéru. Jejich hlavním úkolem je vylepšení vzhledu volných ploch. Folie dodáváme v různých barevných odstínech u kterých lze dle požadavku zákazníka vytvořit různé motivy, loga, texty a podobně. V nabídce jsou i čiré fólie, na kterých jsou například pravidelné bílé proužky, bílé kostičky atd.

Jejich velkou výhodou je možnost variace jednotlivých druhů a dokonce i variace s jiným druhem fólie, např. s fólií proti-sluneční. Těmito kombinacemi můžeme docílit velmi zajímavého dekorativních efektu.

Tepelně-izolační okenní fólie

Řada fólií IR představuje nejmodernější technologii výroby fólií ve které se spojují tepelně-izolační účinek s účinkem protislunečním. Nejvýznamnější vlastností této řady fólií je zadržení infračerveného záření, které produkujívšechna topná tělesa v objektech.

Fólie IR60, nejvíce populární fólie z této řady, v zimě zadrží 60% záření topných těles. Zároveň zadrží 50% sluneční energie v letních měsících. Oba tyto výkony poskytuje při neuvěřitelně vysokém prostupu světla – 70%, a při nízké reflexi (odrazivosti).

Tato fólie najde své uplatnění v každé roční době. Je určena pro komerční, historické i soukromé objekty a všude tam, kde jsou vysoké náklady na topení a klimatizaci. Všechny fólie řady IR jsou vybaveny velmi odolnou vrstvou proti odření.

Anti-grafity film, UV film

Anti-grafity film je fólie, která chrání zejména výlohy obchodů proti poškození tzv. grafity (barevnými spreji). Tato fólie je čirá a na skle neznatelná. Velkou výhodou je snadná deinstalace v případě poškození. Anti-grafity film poskytuje moderní ochranu proti vandalům při vynaložení nákladů několikrát menších než je výměna poškozených skel.

UV film je fólie, která má za úkol chránit interiéry před škodlivým zářením. Tato fólie je úplně čirá a nesnižuje prostup světla do místnosti. Je určena pro komerční i soukromé využití.

Fotodokumentace