MATO-DUO s.r.o.

Vertikální žaluzie

Klasické vertikální žaluzie

Vertikální žaluzie jsou nezaměnitelným doplňkem všude tam, kde se klade vyšší důraz na estetický dojem interiéru.

Obzvlášť vhodné jsou do reprezentačních prostorů, bank, firem, kanceláří, hal a podobně. Splňují nejvyšší estetické kritéria funkčnosti a kvality i toho nejnáročnějšího zákazníka.

Existují v pestré barevné škále. Ovládaní je velmi jednoduché a to pomocí šňůrky a řetízku.

Vertikální žaluzie se skládají z nosného profilu bílé barvy a svislých polyesterových lamel, zavěšených na horních jezdcích pomocí držáku z plastu.

Šňůrkové vertikální žaluzie

Největší výhodou těchto žaluzií je bezproblémový, volný průchod mezi střapci, narozdíl od klasických vertikálních žaluzií, které jsou spojené řetízkem ve spodní části, a tedy nejsou průchodné.

I přes průchodnost je jen minimální riziko mechanického poškození žaluzií. Podobně jako klasické vertikální žaluzie i základ šňůrkových vertikálních žaluzií tvoří nosný rám- kolejnice, v které se nacházejí vodící jezdci.Šňůrkové vertikální žaluzie

Narozdíl od klasických 127 mm širokých lamel zavěšených na háčky, jsou šňůrkové žaluzie široké 89 mm a jsou uchycené na takzvané klipy, takže zákazník může dle své fantazie kombinovat a měnit střapce kdykoliv.

Střapce dodáváme v šířce 89 mm a délce 3000 mm, zákazník si na místě zvolí délku, výšku střapců a zkrátí na požadovaný rozměr nůžkami.

Nature concept

Nature concept je nejnovějším a nejmodernějším trendem pro interiér domácností, kanceláří, konferenčních místností, kaváren a restaurací. Jak už samotný název naznačuje, je tento typ žaluzií vyroben z čistě přírodních materiálů. Základním materiálem pro tuto kolekci je papír.

Látky Nature concept patří do skupiny veritákálních žaluzií a jejich ovládání je jednoduché podobně jako u klasických vertikálních žaluzií – šňůrkou a řetízkem.

Žaluzie se skládají z nosného profilu v bílé barvě a svislých lamel, které jsou obsahují více než 70 papíru (PAP). Lamely jsou zavěšeny na horních jezdcích pomocí držáků z plastu a v dolní části zatížené vloženým závažím.

Fotodokumentace