MATO-DUO s.r.o.

Koupelnové doplňky a vybavení od Wellmall.cz

Internetový obchod Wellmall.cz, nabízí koupelnové vybavení a koupelnové doplňky, mezi které patří samozřejmě vany, sprchové boxy a kouty, vanové zástěny a sprchové zástěny, vodovodní baterie a další koupelnová keramika s doplňky a vybavení. Pokud se tedy zajímáte o koupelnové vybavení a zároveň máte v plánu přestavbu koupelny, tak Wellmall.cz se přímo nabízí. Na stránkách naleznete oblíbenou rubriku rady, tipy a doporučení, které pomohou každému, kdo se chystá na rekonstrukci koupelny.

Dozvíte se zde nejnovější trendy, které v koupelnovém sortimentu jsou aktuální a které takzvaně letí a zároveň si zde můžete svou koupelnu navrhnout. Díky interaktivní aplikaci si můžete navrhnout koupelnu dle Vašich představ a získat tak ideální oázu klidu, který vyhledává každý, kdo prožije náročný a dlouhý pracovní den. Může zde načerpat další síly a mít chvilku pro sebe. Vytvoříte si tak ideální koupelnu Vašich snů. S návrhářem si vybavíte koupelnu produkty z e-shopu Wellmall.cz a získáte tak přehled i o aktuálním rozpočtu koupelny, jelikož se Vám vybrané produkty zobrazují a tím i sčítají a vy tak máte aktuální přehled, kolik Vás co stojí. Návrhář má funkci odkladu, takže si můžete návrh koupelny kdykoliv uložit a dokončit později a poté i vytisknout a chlubit se známým, jakou koupelnu jste si sami navrhli. Je tedy jen a jen na Vás, zda dáte přednost vaně nebo zvolíte sprchový kout a k němu sprchové dveře do niky. Vybírat lze opět u Wellmall.cz z několika druhů modelů různých velikostí.

Vybírejte na Wellmall.cz ze širokého sortimentu to nejkvalitnější koupelnové vybavení za příznivé ceny a vytvořte si ideální koupelnu ve Vašem bytě. U Wellmall.cz si vybere opravdu každý!