MATO-DUO s.r.o.

Oživení jídelního koutu od Forinteriery

Nejlevnějším a nejjednodušším způsobem, jak oživit a zpříjemnit interiér Vašeho jídelního koutu, je pořídit si nové ubrusy a prostírání nebo potahy na jídelní židle. Zdají se vám samotné židle holé? Stačí přidat sedáky na židle a hned bude Váš jídelní kout vypadat útulněji.

Navštivte náš e-shop Forinteriery.cz Plzeň a nechte se inspirovat naší nabídkou kvalitních textilních výrobků nejen pro Váš jídelní kout. V naší nabídce najdete bytový textil včetně různých doplňků. Věříme, že si z bohatého sortimentu prostírání, ubrusů, potahů a sedáků na židle vyberete to pravé, pro změnu prostředí Vašeho domova!

U všech produktů klademe důraz především na kvalitu použitého materiálu a provedení, které zaručí Vaši dlouhodobou spokojenost. Ubrusy a prostírání patří mezi jedny z nejširších prodejních artiklů e-shopu Forinteriery.cz Plzeň. Pravidelně pro Vás obměňujeme dezény a módní trendy. Rádi se Vám budeme věnovat, pokud budete mít nějaké otázky nebo připomínky. Forinteriery.cz Plzeň – bytový textil pro Vás!

Ubrusy a prostírání

K pohledu dobře naservírovaného dobrého jídla Vám jistě pomohou ubrusy a prostírání na stůl z našeho e-shopu. Váš stůl může být elegantní, romanticky rozkvetlý či jarně pastelový. Jídlo Vám pomůžeme vnímat všemi smysly. Vyzkoušet můžete z naší rozsáhlé nabídky jak ubrusy a prostírání různých dezénů a tvarů, ale i běhouny na stůl.

Látkové prostírání se hodí pro slavnostní okamžiky. Teflonové ubrusy, které odpuzují tekutiny, jsou zase praktické a hodí se na každodenní použití. Mezi oblíbený bytový textil patří i dekorační prostírání, kterým mohou být nahrazeny klasické ubrusy. Záleží jen na Vašem vkusu, který produkt si vyberete k oživení Vašeho jídelního koutu či celého interiéru. Vybírat můžete z různých materiálů, barev, tvarů i designu. Navštivte náš e-shop ještě dnes a objednejte si některý z našich produktů!

Potahy a sedáky na židle

Nedílnou součástí k oživení interiéru jídelny nebo jídelního koutu jsou i potahy na jídelní židle. Představují nový kabát pro Vaše židle, který je hotov během pár vteřin. Dokonale se dají kombinovat se sedáky na židle. Dohromady tvoří dokonalou kombinaci a pastvu pro oko. Zaujmou každého na první pohled!

Pokud chcete ohromit své hosty, potahy na jídelní židle Vám k tomu dopomohou. Potahy zakryjí židle, které mnohdy neladí s barevným pojetím Vašeho interiéru. Díky nim bude Váš interiér jídelního koutu nezapomenutelný a zcela výjimečný. Můžete k nim přidat i sedáky na židle a ochránit je tak před případným poničením.

Potahy na jídelní židle jsou velice praktické, dokážou omladit Váš jídelní kout velice rychle. Jsou elastické a hodí se na většinu klasických jídelních židlí. Stanou se rychle dekorativním prvkem Vaší domácnosti. V setu se sedáky na židle ihned zaujmete Vaše známé. Vyberte si z naší rozsáhlé nabídky a rozzářete Váš interiér našimi produkty!