MATO-DUO s.r.o.

Rekonstrukce bytu

V původních panelových bytech se nejčastěji nacházejí prefabrikovaná jádra sestavená z  dřevěného rámu, vyplněná polystyrenem s povrchem z umakartových desek.

Jádra bývají ve značně poškozeném a deformovaném stavu, ale ještě větším nedostatkem je estetický vzhled a bezpečnostní stránka současným normám. Proto je rekonstrukce bytového jádra jedním z prvních kroků při rekonstrukci bytu

Hned od začátku dobře promyslíme, zda chceme zachovat současnou dispozici bytového jádra, nebo ji zásadně změníme. Při zachování původní dispozice máme k dispozici o několik centimetrů navíc a získáme větší světlou výšku. Také lze použít původní rozvody elektroinstalací a vodoinstalace.

Pokud se pustíme do celkové změny dispozice, umožní nám to změnit i pozice nebo výměnu typů zařizovacích předmětů. To přináší velké zásahy do instalací, které je již nutné přenechat odborné firmě.  Firma MIKA s.r.o. se na rekonstrukce bytových jader specializuje, poradí vám již při návrhu, vše nacení a rekonstrukci provede na klíč.