MATO-DUO s.r.o.

Šatní skříně skvěle poslouží na oblečení různého druhu

Šatní skříně stojící na chodbách, v ložnicích a dětských pokojích se využívají především na uskladnění oblečení. Pokud si plánujete takovou skříň do svého bytu instalovat, vycházejte z toho, kolik kterého druhu oblečení máte. Chodíte do práce v kostýmcích a manžel v oblecích? V tom přídě je nutné si šatní skříň vybrat podle vašich rozměrů, aby se tam všechny věci vešly a nebyly natištěné tak, že je před každým oblečením musíte přežehlit. Totéž platí o kalhotách, sukních, bundách, kabátech, košilích. Trička a mikiny se dají přehledně uložit do polic a zavřené zásuvky jsou vhodné na spodní prádlo, ponožky apod.

Šokující výběr šatních skříní s dopravou zdarma ZDE – garance nejnižších cen!

Vestavěné šatní skříně na chodbě

Ohromně praktické jsou výsuvné police a koše. Po jejich vysunutí máte úžasný přehled o tom, kde je co uloženo. Police doporučujeme umístit do dolních částí skříně. To ovšem neznamená, že nemohou být v horní části. Zde se však spíše uplatní police na odložení věcí, které se využívají jen občas, např. kufry, cestovní taška atd. Pro zlepšení přístupnosti výše zavěšených věcí slouží šatní výtah. Tento mechanismus umožní, na tyči zavěšené věci sklopit dolů. Praktickými doplňky jsou speciální věšák na kalhoty, opasky, kravaty a zásuvka s přihrádkami na různé drobnosti.  Inspirace pro vás na nábytek-dnes.cz!

Šatní skříně řeší nedostatek prostoru

 Vestavěnou skříň na chodbě využije každý. A pokud bydlíte v malém bytě, jedná se o ideální řešení, neboť zajisté stále bojujete s nedostatkem odkládacího prostoru. Čím více je aktivit, kterým se rodina věnuje ve volném čase, tím více věcí potřebuje a musí je i někam uložit. Nedostatek odkládacího prostoru řeší v mnohých rodinách vestavěnými skříněmi umístěnými na chodbě. Mnohé panelákové byty mají právě na chodbách mnoho nevyužitého prostoru, který je ideální pro umístění šatní skříně.  Další informace o šatních skříních hledejte na portálu  IDnábytek.cz.