MATO-DUO s.r.o.

Vybíráme nábytek

Nezáleží na tom, zda zařizujete nábytkem nově zakoupený byt, dům nebo pouze chcete svoji domácnost zmodernizovat a vybavit novým nábytkem. Často jsou v médiích vidět fotografie fotografie moderně zařízených obývacích pokojů a interiérů. Internet nebo nejrůznější časopisy o bydlení jsou takových obrázků plné.

Zdaleka nejlepší, ale ne nejlevnější variantou je konzultace s bytovým architektem. Váš obývací pokoj budete mít navržen a zrealizován do nejmenších detailů. Návrh řešení vašeho budoucího interiéru uvidíte na 3D modelu v počítačové simulaci ještě před zahájením rekonstrukce.

Při rekonstrukci starších bytů se zcela jistě nevyhnete rekonstrukci stávajících rozvodných sítí. Nová elektrická instalace spolu s rozvodem datových sítí je v dnešní době téměř nevyhnutelná a samozřejmá, protože rodina i nové spotřebiče mají zcela jiné nároky, než tomu bylo před mnoha lety. Nejnovější televizory a moderní počítače potřebují pro svoji plnou funkčnost připojení k internetové síti. Elektrické rozvody ale raději svěřte do rukou odborné firmě!

 

Samotné zařízení bytu je již tou radostnější stránkou. Nábytek přesně podle svého vkusu si jistě vyberete mezi mnoha internetovými e-shopy nebo jej můžete zakoupit ve specializovaných obchodních domech. Do atypických prostorů je možné si nechat vyrobit nábytek přesně na míru. Do zařizování a vybavování domu nebo bytu investujete mnoho času a energie. Všechen nábytek a další bytové doplňky jsou investicí na poměrně dlouhou dobu, proto není na místě tyto nákupy uspěchat. Zakoupením zahradního nábytku na balkon, terasu nebo zahradní pergolu je finální tečkou za úspěšně dokončeným projektem.