MATO-DUO s.r.o.

Elektrický krb je design i romantika v jednom

Milujete pohled na vesele poskakující žlutavé plamínky, které uklidní i neurotika a rozněžní zarytého anti-romantika? Sníte o této jedinečné interiérové dekoraci, která z vašeho bydlení udělá královské sídlo? Jenže OUHA?! Nemáte rodinný domek pro výstavbu krbové vložky, máte sice byt, ale v něm není ani ten komín a když na to přijde, nechce se vám obsluhovat ani bio krb?

Jistě, máte pravdu, proč nevyužít moderního pokroku ve svůj prospěch a nedopřát si atmosféru plápolajícího ohně jen díky elektrické zásuvce.

Elektrický krb? Jeho výhody si vás podmaní!

Elektrický krb sice nedisponuje skutečným ohněm, ale to vám až tak vadit nebude, jeho designové fluidum vás rozhodně oslní a nadchne. Na první pohled totiž ani nepoznáte, že v něm neplápolá skutečný oheň.

 

Nepotřebujete komín ani žádné rozvody a kouřovody, odpadají vám veškeré starosti o obstarávání a především financování otopu, jeho skladování i přípravu. Nemusíte vynášet hromady popela, který vám ani nepoletuje vzduchem a ani nijak nekouří a nezapáchá. Stačí zastrčit přívodní šňůru do zástrčky, otočit příslušným „čudlíkem“ a romantický večer může začít.

Který elektrický krb si vyberete?

Elektrické krby si můžete vybírat vestavné, závěsné i volně stojící. Je jen na vás, kterému dáte své srdce.

 

Vestavné elektrické krby můžete zakoupit jako krbovou vložku samostatně a obezdít si je dle své fantazie, nebo můžete koupit tento typ krbu už jako komplet s vybranou obestavbou.

 

Závěsný elektrický krb si snadno jako obraz či televizní obrazovku zavěsíte na zeď. Věřte však, že zábava s nimi bude mnohem pestřejší a bohatší.

 

Volně stojící elektrické krby pak oplývají výhodou, že je můžete umístit kdekoli zrovna zatoužíte a snadno je také přenesete. A v létě je můžete klidně schovat a nechat odpočívat na další zimu.

 

A ano, opravdu vás elektrický krb i zahřeje na principu přímotopu a bez potíží to zvládne v místnosti až 50m³. Spotřeba elektrické energie není příliš velká, navíc si můžete vybírat z režimu pouze světelného nebo funkce vytápění. Je tak jen na vás, jaká spotřeba vás očekává.

 

 A navíc elektrický krb si snadno ovládnete i z pohodlí vaší pohovky – jednoduše na dálkové ovládání.