MATO-DUO s.r.o.

Rolety - Roletky den/noc - Plisé rolety

ROLETY

Vertikální žaluzie jsou nezaměnitelným doplňkem všude tam, kde se klade vyšší důraz na estetický dojem interiéru.

Obzvlášť vhodné jsou do reprezentačních prostorů, bank, firem, kanceláří, hal a podobně. Splňují nejvyšší estetické kritéria funkčnosti a kvality i toho nejnáročnějšího zákazníka.

Existují v pestré barevné škále. Ovládaní je velmi jednoduché a to pomocí šňůrky a řetízku.

Vertikální žaluzie se skládají z nosného profilu bílé barvy a svislých polyesterových lamel, zavěšených na horních jezdcích pomocí držáku z plastu.

ROLETY DEN / NOC

ROLETY DEN / NOC účelně a efektivně kombinují vlastnosti klasické rolety a horizontální žaluzie, dokáží tak zcela nahradit záclonu nebo závěs. Pestré stínící materiály plně vyhovují požadavkům na komfortní zastínění a obohatí interiér o další luxusní prvek.

PLISÉ ROLETY

Skládaná roleta PLISÉ je moderní, dekorativní a vysoce funkční stínící prvek vhodný do jakéhokoli interiéru. Roletu lze použít jak pro svislá okna či dveře, tak i pro střešní okna a jiná atypická zastínění. Díky upevnění přímo u skla napomáhá roleta optimalizovat tepelnou pohodu v místnosti. V letním období velmi dobře zabraňuje pronikání nežádoucího tepla dovnitř, v zimním období pak naopak zamezuje úniku tepla ven.

PLISÉ je variabilní systém, který lze stahovat libovolně po celé délce okna umožňuje tak regulovat míru zastínění podle aktuálních potřeb. Systém PLISÉ je dostupný v mnoha barevných provedeních.V naší široké nabídce textilií pro rolety PLISÉ naleznete textilie různých druhů, barevností, designů a funkčních vlastností.