MATO-DUO s.r.o.

Okenní sušáky bez vrtání

V panelových nebo činžovních domech bývá obzvláště v letních měsících problém se sušením prádla. Venkovní sušáky nenávratně z dvorků mizí a sušení na nich není už tak bezpečné jako kdysi. Tyto sušáky se proto využívajíí poměrně málo, pomalu chaátrají a mizí.

V létě se take v bytech netopí a usušit tak větší množství prádla v nevětrané koupelně tak bývý docela problém. Pro panelové domy nebo byty v činžovních domech bývají řešením sušákové stojany v bytech anebo ještě lépe sušáky v oknech. Na těchto sušácích, hlavně pokud jsou obráceny směrem ke slunci schne prádlo opravdu rychle. Za den lze usušit I několik praček vypravého prádla.

 

Potíž bývá v tom, že většinu takových sušáků je třeba do rámu okna přivrtat. To většinou nedovolují pravidla majitele bytu – zpravidla je to družstvo nebo společenství vlastníků. Montáží sušáků do oken by mohla nastat situace, že vlastník přijde o záruku na okna. Což je věc nepříjemná.

 

Řešením jsou sušáky, které není třeba do okenních rámů vrtat. O této metodě uchycení okenních sušáků jsme psali v tomto článku: http://casopisprozeny.cz/category/sluzby-rady-zajimavosti/. Je zde řada zajímavostí, jak tento sušák do okna přichytit a nepřijít tak o záruku na okna nebo o přízeň majitele nemovitosti.

Nákup okenních sušáků v eshopu

V eshopu lze objednat čtyři druhy okenních sušáků, které není třeba vrtat do rámu okna. Fungují na principu certifikovaných euro držáků, které na okenním parapetu vlastně leží. Montáže se bát nemusíte, instalaci tohoto okenního sušáku zvládnete hravě sami. Na webu prodejce je zveřejněný podrobný videonávod, jak tento okenní sušák jednoduše připevnit. Návod je také umístěný zde: http://casopisprozeny.cz/

 

Vyzkoušejte nyní speciální nabídku na okenní sušáky, při objenání dvou kusů sušáků máte dopravu zdarma. Pokud si k sušáku objednáte i montáž, dostanete praktický dárek zdarma.