MATO-DUO s.r.o.

Hledáte v Ostravě kvalitní plastová okna? Poradíme, jak hledat!

Máte na svém rodinném domě nebo bytě v Ostravě a okolí stará okna? Přemýšlíte nad tím, že tato okna vyměníte za nová plastová? Výměna starých oken za plastová je nejčastějším a jedním z nejefektivnějších způsobů, jak snížit energetickou náročnost budov. Plastová okna mají velmi vyrovnaný poměr ceny a kvality. Ale pozor. Hranice mezi kvalitními a nekvalitními okny je velmi malá a mnohdy se nedá na první pohled ani odhalit. Jak poznat kvalitní plastová okna?

Základem je provedení profilů a technologie výroby

Základem pro výrobu pastových oken jsou profily. Profily pro plastová okna se vyrábí z kvalitního PVC, jsou duté s několika komorami. A právě použitý materiál společně s počtem komor, jejich velikostí a rozmístěním jsou pro kvalitu a tepelně-izolační hodnoty oken velmi důležité. Dále je pak nutné, aby výroba probíhala na moderních strojích, které zajistí přesnost všech fází výroby. Výrobci by měli také nabízet několik druhů zasklení do oken. Doporučujeme tedy vybírat takové výrobce, kteří se na plastová okna Ostrava specializují dlouhodobě a jsou dostatečně zkušení a kvalitní.

Kvalitní výrobci plastových oken jsou schopni garantovat kvalitu

Rozeznat kvalitní výrobce plastových oken nemusí být tak těžké, jak se na první pohled může zdát. Jistě k tomu mohou pomoci reference a zkušenosti dané firmy, ale také fakt, že zkušení výrobci si za kvalitou nabízených oken vždy stojí. Například mohou nabízet prodlouženou záruku na okenní profily, třeba v trvání 10 let. Ve své oblasti nabízí kompletní servis, který znamená demontáž starých oken, montáž nových, zednické začištění, odvoz a ekologickou likvidaci odpadu.

A třeba ještě něco navíc

Ani tím ale u kvalitních výrobců nemusí končit nabídka služeb. Přesvědčit se o tom můžeme například u společnosti AKCE KaZet s.r.o., specialisty na okna Ostrava. Tato firma v nabídce svých služeb má i zaměření zdarma, bezplatné seřízení oken, rychlý pozáruční servis a je zařazena také v programu Zelená Úsporám. Navíc nabízí levná plastová okna, ale nikoliv na úkor kvality.

Výhodné zateplení domů v Ostravě

V případě, že s novými plastovými okny potřebujete vyřešit i komplexní zateplení domu, firma AkceKaZet s.r.o. se rovněž zabývá zateplením domů v Ostravě. Nechte si poradit od odborníků.