MATO-DUO s.r.o.

Potřebujete k rodinnému domu půjčit lešení? Jaké vybrat?

Ať už u svého rodinného domu potřebujete realizovat novou střechu, novou fasádu nebo jen opravovat některé části vnější schránky domu, lešení je rozhodně správnou volbou. Na lešení máte mnohem větší pole působnosti a větší jistotu, než na žebřících nebo provizorních řešeních. Ovšem lešení je na rodinném domě zapotřebí jen jednou za několik let a investovat do jeho nákupu by pro mnoho vlastníků rodinných domů bylo zbytečnou investicí několika desítek tisíc korun. Vhodnou volbou pro jednorázové řešení je zapůjčení lešení.

V každém kraji najdete specializované půjčovny

V současné době je na našem trhu po pronájmu lešení opravdu velká poptávka. Toho jsou si samozřejmě vědomé i firmy a tak jich v této oblasti můžeme najít stále více. Najít tedy specialitu na pronájem lešení ve Frýdku Místku, Ostravě, Praze, Plzni nebo na lešení v Novém Jičíně v současnosti není žádný problém. Rozdílný může být ale sortiment lešení, který firmy nabízejí. Pokud chcete mít maximální jistotu bezpečí a komfortu, raději si pronajměte moderní druh lešení. Zaplatíte za něj sice více, než za pronájem lešení klasického, ale nabízí větší bezpečí i variabilitu.

Moderní lešení – trubkové lešení

Ať už budete hledat lešení v Opavě, Jihlavě nebo ve kterémkoliv jiném českém městě a vyžadujete maximální komfort a variabilitu, měli byste hledat především trubkové lešení. Jedná se o nejnovější druh s mnoha výhodami. Dá se postavit v jakémkoliv terénu, za některých situací nemusí být ani kotveno do fasády, disponuje možností zúžení a je velmi variabilní. Skládání i rozkládání tohoto typu je velice snadné a ušetří mnoho času. Spolehlivé firmy na pronájem lešení ale mají velké množství klientů. A sortiment lešení k pronájmu může být zamluven i na několik týdnů dopředu. Zajistěte si tedy pronájem pro svůj dům včas.