MATO-DUO s.r.o.

Průmyslové vybavení Vzdusin.cz

Průmyslové vybavení zajišťuje firma Vzdusin.cz, zabývající se komplexním prodejem, servisem a půjčovnou průmyslové techniky, která zabezpečuje vytápění, chlazení, zvlhčování a odvlhčování vzduchu. Jedná se o techniku, jako je čistička vzduchu, zvlhčovače vzduchu, mobilní topidla nebo tepelná čerpadla. Výběr těchto přístrojů může být někdy obtížný, jelikož se jedná o specifické výrobky, které vyžadují určité znalosti, proto je vhodné kontaktovat odborníky z firmy, kteří Vám poskytnou důležité informace, pro Vaše rozhodování o koupi.

V sortimentu se i nově dá pořídit přístroj, který je určen pro amatérské meteorology, kteří si opravdu přijdou na své a mohou tak sledovat počasí s domácí meteostanicí. Jedná se o velmi populární přístroje, které v sobě uchovávají a disponují celou škálou informací o počasí, vývoji tlaku nebo teplotě. Mezi nejoblíbenější a nepropracovanější meteostanice se systémem Weatherhub je ta od TFA. Systém na sledování počasí se prodává jednotlivě po takzvaných modulech, dle toho, jak je každý uživatel využívá a samozřejmě si je lze i dodatečně dokoupit, lze je tedy takzvaně modulovat. Zobrazení prognózy počasí je řešeno pomocí grafických ikon a údajů. Jde například o ikony sluníčka (slunečné počasí), nebo mraku s deštěm apod. Zárove

ň zde platí přímá úměra, čím více modulů budete využívat, tím vyšší je konečná cena domácí meteostanice.

Pro zákazníky je servis eshopu Vzdušín k dispozici 40 hodin týdně na čísle 608 510 550. Lze využít i kontakty přes e-mail firmy. Díky těmto kontaktům můžete konzultovat veškeré dotazy, problémy a jiné záležitosti k nabízeným nebo zakoupeným produktům. Firma zároveň nabízí dopravu zdarma, a to v případě, že zakoupíte zboží v hodnotě 3 000 Kč a více.