MATO-DUO s.r.o.

Rekonstrukce bytu, domu

Rekonstrukce domu nebo třeba jen samotného bytu je velká akce jak po stránce finanční, tak i organizační, a proto je nutné rekonstrukci dobře promyslet a detailně naplánovat. Je nutné předem zvážit, co vše chceme při rekonstrukci domu nebo bytu měnit, protože další dodatečné změny znamenají další finanční výdaje, starosti, nepořádek a časovou ztrátu.

Odborníci v pardubické firmě Jiří Kudrna Vám poradí už ve fázi rozhodování a plánováni rekonstrukce. Vysvětlí Vám, co je třeba v bytě nebo domě vyměnit a s jakými pracemi je třeba počítat. Pokud vám navíc už nevyhovuje dispozice bydlení, samozřejmě dojde v první fázi na přerozdělování místností. Změna příček je poměrně snadná, ale o bourání nosných stěn je nutná rada se stavebním inženýrem, případně statikem.

Při kompletní rekonstrukci se obvykle obnovuje nebo se překládají jinam elektroinstalace, rozvody vody, topení a plynu, po instalacích se opravují stropy a stěny a pokládají nové podlahy. Většinou se mění okna, dveře, montuje vestavěný nábytek a rekonstruuje se kuchyně.