MATO-DUO s.r.o.

Rodinné domy Zlín

Mnoho mladých lidí řeší svoje první samotné bydlení do detailů a vše si pečlivě plánují. Vybrat si ideální bydlení pro založení rodiny je totiž velmi složitý proces. Na dnešním trhu nemovitostí je nepřeberné množství nabídek nemovitostí, které jsou jako stvořeny pro první bydlení či založení rodiny. Dnešní doba ale nepřeje cenám nemovitostí, jelikož je jich v dnešní době málo a zaspalo se s novou výstavbou, tak jejich ceny jsou vysoké. Samozřejmě jiný kraj jiný mrav, tak i cena nemovitostí bude jiná na Ústecku a jiná v Praze.

Prodej domů Zlín – STAVYMA spol. s r.o. je stavební firma působící od roku 1990 sídlící v Otrokovicích, samozřejmě působí také po celé České republice. Výstavba a prodej rodinných domků a bytů ve Zlínském kraji se již několik let zabývá společnost STAVYMA. Její snahou a cílem je naplnění představ o efektivním bydlení, které by jednak bylo blízko centra města poskytujícího veškeré zázemí potřebného k modernímu životu, a jednak poskytovalo blahodárný klid a odpočinek na zdravém vzduchu v těsné blízkosti přírody. 

Jak rodinné domy Zlín, tak i moderní byty v blízkém okolí splňují představy o efektivním bydlení nedaleko centra města, jelikož nabízejí jak občanskou vybavenost, tak kulturní a sportovní zázemí pro své obyvatele.