MATO-DUO s.r.o.

Stínící technika ve školách

Školní třídy jsou místa, kde je silný sluneční svit opravdu nepříjemný a obtěžující. Trí jím nejen žáci, kteří jsou navíc většinou odkázáni na sezení ve školní lavici, ale také vyučující a lektoři jazyků. Pro ně je obzvlášť nepříjemné učit ve třídě, kde je díky slunci příliš velké horko.

 

Řešením bývají různé druhy stínící techniky, jako nejjednodušší se jeví pužití žaluzií. Ty se hodí do všech typů škol a školských zařízení, včetně jazykových škol a učeben určených k výuce jazyků. V jazykových školách je stínění proti slunci obzvlášť potřebné, díky dobrém odstínění proti slunci se zvýší pozornost žáků jazykové školy a jejich výkon při výuce anglického jazyka bude lepší. Také lektorům, kteří vedou kurzy angličtiny se bude lépe učit, žáci jazykového kurzu budou vnímavější a lépe se daný jazyk naučí.

 

K montáži žaluzií nepotřebujete žádné specializované nářadí, vystačíte si s běžnými nástroji. Pouze při montáži žaluzií ve vysokých místnostech, jako jsou školní třídy a školní budovy, je třeba počítat s tím, že okna jsou vysoká a k montáži žaluzií bude zapotřebí žebřík nebo jiné zdvihací zařízení.

V jaké škole je možno žaluzie vidět?

Naším stálým zákazníkem v instalaci žaluzií je známá Jazyková škola Ostrava – v této jazykové škole instalujeme stínící techniku pravidelně. V této škole je řada učeben které se výužívají pro kurzy anglického jazyka a naše stínící technika chránéí nejen žáky a učitele jazykové školy, ale také drahou techniku, které se používá pro výuku jazyků.