MATO-DUO s.r.o.

Venkovní dřevěné žauzie jsou trendy

Účinná ochrana proti nadměrnému slunečnímu svitu je hlavně v horkých letních měsících velice důležitá. Problémy, které přicházejí s přehřítím organismu jsou velice nepříjemné a nebezečné. Může dojít až k celkovému kolapsu organismu a to si nepřeje nikdo z nás.

Pokud bydlíte v bytě, jsou jednoduchám řešením tradiční vertikální žaluzie, ty lze namontovat prakticky na jekékoli okno, dokonce lze vertikální žaluzie upravit na jakékoli atipické okno, třeba trojúhelníkového tvaru. Mechanismus takových žaluzií je stejný, do potřebné velikosti se upraví pouze hliníkové nebo plastové lamely vertikálních žaluzií. V tomto článku je případ těchto atypických žaluzií: http://bydlimestylove.cz/category/okna-dvere-vrata-strechy/

 

V případě, že bydlíte v proskleném domě, jsou idálním prostředkem k odstínění celého domu venkovní dřevěné žaluzie. Toto řesšení odstínění slunečního svitu má řadu výhod. Sluneční svi “neprojde” oknem, zastaví se ještě venku pžed oknem na dřevěných žaluziích. Nedijde tím k ohřátí okna a účinnost této ochrany před teplem a slunečním svitem je tak daleko větší.

 

Další předmostí venkovních dřevěných žaluzií je jejich skvělý estetický dojem. Pokud si vhodně zvolíte venkovní dřevěné žaluzie jako doplněk k ostatním prvkům vašeho domu, bude estetický dojem z vašeho domů naprosto dokonalý. Pro ispiraci se můžete podívat na fotky zde: http://bydlimestylove.cz/. To se vám s klassickými vertikaálními žaluziemi nikdy nepovede, ať už jsou to žaluzie plastové nebo hliníkové.

Jak se venkovní dřevěné žaluzie montují

Tradiční horizontální žaluzie si při troše šikovnosti dokáže šikovný kutil namontovat sám. V případě venkovních dřevěných žaluzií bude moudřejší, když montáž svěříte odborné firmě nebo odborníkovi z oboru. Přece jen vyžadují venkovní dřevěné žaluzie velkou manuální zruřnost a zkušenost s ovládacími sytémy.

 

Pokud se montáž venkovních dřevěných žaluzií povede, budete s estetickým dojmem z žaluzií spokojeni.