MATO-DUO s.r.o.

Vybavení pro koupelny

Rekonstrukce koupelny a další činnosti spojené s koupelnovými doplňky jsou nelehkou částí. Může se zdánlivě jednat o snadnou činnost, ale opak je pravdou. I pouhý výběr vany, sprchových dveří, sprchového boxu nebo jiného koupelnového vybavení se nemusí vždy správně provést., což se ale projeví až po zakoupení a někdy po instalaci do koupelny.

Pokud ale si nejste jisti při rekonstrukci koupelny, jaké vybavení do koupelny zakoupit, tak využijte rady, tipy a informace například z webu Levná koupelna, kde existuje rubrika pro tuto problematiku. Načerpáte zde veškeré informace a ještě něco navíc v podobě možnosti zakoupení vybavení, jelikož tato stránka slouží i jako internetový obchod, který se zaměřuje na celou řadu koupelnové techniky a vybavení. Nachází se zde celá řada výrobků, které v každé koupelně využijete. Dosáhnete tak po rekonstrukci a vybavení místa odpočinku a relaxace. Kdo si nedopřeje pro náročném a dlouhém pracovním dni horkou vanu nebo sprchu, například když využije sprchový box 80×80. Ke každému sprchovému boxu nebo koutu lze ale také zakoupit další příslušenství, a to například dveře do sprchového koutu. Pro vany existuje alternativa v podobě vanové zástěny, které jsou snadno omyvatelné, nenáročné na údržbu, nenáročné na instalaci. Instalace těchto dveří a zástěn je vhodná i pro průměrného kutila. Dveře plní i estetickou funkci, lze vybírat z různých druhů a typů. Pro ty, kteří si rádi odpočinou ve vaně, jsou zase připraveny různé druhy van, k dispozici se nabízí rohová vana, asymetrická, oválná nebo hydromasážní.

V širokém sortimentu ale zakoupíte vodovodní baterie i sanitární keramiku – WC, bidety, umyvadla, skříňky, držáky na ručníky, poličky a další prvky do koupelny za příznivé ceny, které jsou ale nastaveny tak, aby nebylo ubráno na kvalitě.