MATO-DUO s.r.o.

Žaluzie proti slunečnímu záření

edním z rozhodnutí, které musíme udělat, ať už bydlíme v bytě nebo domě, je způsob zastínění proti slunečním paprskům. Pardubická firma Jan Chvojka Vám nabízí spolupráci nejen v oblasti žaluzií a další stínící techniky, garážové techniky a  souvisejících službách

Jan Chvojka sleduje vývoj všech moderních technologií, které jsou v oblasti stínící techniky nabízeny v České republice i v zahraničí. Výsledkem je široká spolupráce s výrobci a dodavateli, a tím i široký  sortiment výrobků za co nejpřijatelnější ceny.

Kromě klasických interiérových žaluzií a rolet nabízí i žaluzie venkovní a také venkovní rolety. Venkovní neboli předokenní rolety nabízejí účinnou regulaci světla i teploty. Dům s nimi získává specifický, moderní vzhled.  V zimním období snižují náklady na vytápění.
Předokenní rolety mají oproti klasickým žaluziím vyšší účinnost v ochraně proti slunečnímu záření. Zároveň dobře fungují jako  izolace proti hluku.. 

Také venkovní žaluzie mají velký rozsah využití. Můžete je použít na verandách, terasách nebo zahradních altánech. Dokonale chrání před prudkým a nepříjemným slunečním světlem. Sluneční paprsky rozptylují, a tím chrání i naše oči,